Cafetéria tanácsadó / Területi képviselő (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

  • A hirdetés 1179 napja lejárt

Megbízónk egy több milliárd forint forgalmú cafetéria utalványok forgalmazásával foglalkozó nagyvállalat, amelynek bővülő csapatába keresünk területi képviselő / cafeteria tanácsadó munkatársat Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyékre.

 Feladatok:

 - az üzleti szférában tevékenykedő több száz vagy több ezer fős nagyvállalatok, egészségügyi intézmények, szolgáltatók kezelése a feladat
- meglévő és új partnerek felkeresése (B2B értékesítés)
- üzleti tárgyalások levezetése, szerződések megkötése
- cafeteteria jogszabályokban történő változások kommunikációja a partnerek felé
- az értékesítési tervek elérése
- sales riportok elkészítése, stb.

 Elvárások:

 - felsőfokú végzettség
- talpraesett, határozott, jó prezentációs képességgel rendelkező személy
- személyes vagy telefonos értékesítésben, esetleg ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat előnyt jelent
- felhasználói szintű informatikai ismeret

 Juttatások:

 - alapfizetés + jutalék (bejelentett stabil bruttó jövedelem)
- cafeteria
- telefon

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre küldje.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő