www.cvonline.hu

Cafeteria koordinátor

  • A hirdetés 249 napja lejárt

Piacvezető HR szolgáltató bővülő Cafeteria-szolgáltatások üzletágába, outsourcing projektek teljes körű operatív irányítására munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

·         a tevékenység megismerése után a tanácsadó-projektvezető feladata a teljes folyamat menedzselése

·         részvétel Cafeteria rendszer bevezetésében, professzionális működtetésben, jogi tanácsadásban

·         éves nyilatkoztatások koordinálása, jogszabályi változások nyomon követése

·         havonta a béren kívüli juttatások megrendelése, eljuttatása a munkavállalókhoz, belépő/kilépő munkavállalókhoz kapcsolódó teendők ellátása

·         napi szintű levelezés és telefonos kapcsolattartás az Ügyfelekkel, HR szakemberekkel, vezetőkkel, illetve a Munkavállalókkal - felmerülő kérdések megválaszolása, szaktanácsadás

·         a szolgáltatáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

·         riportok készítése az Üzletágvezető számára

Elvárások:

·         gazdasági vagy HR területen szerzett diploma

·         minimum 2 év tapasztalat adminisztratív, ügyfélkapcsolati, ügyfélszolgálati, szakmai asszisztensi munkakörök valamelyikében

·         HR/Cafeteria adminisztrációban szerzett tapasztalat előnyt jelent

·         aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás

·         Word, Excel magabiztos ismerete (függvények ismerete)

·         választékos, pontos fogalmazás szóban és írásban egyaránt

·         önálló, precíz munkavégzésre képes, ugyanakkor csapatjátékos és dinamikus személyiség

Amit Megbízónk kínál:

·         stabil vállalat, fejlődő ágazat, hosszú távú munkalehetőség

·         fejlett szoftveres háttér, infrastruktúra a minőségi munkavégzéshez

·         fejlődési lehetőség, önállóságot igénylő, felelősségteljes munkakör

·         fiatal, elhivatott csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás