www.cvonline.hu

Cafeteria koordinátor

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1014217

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Pest

Feladatok:

  • a tevékenység megismerése után a tanácsadó-projektvezető feladata a teljes folyamat menedzselése
  • részvétel Cafeteria rendszer bevezetésében, professzionális működtetésben, jogi tanácsadásban
  • éves nyilatkoztatások koordinálása, jogszabályi változások nyomon követése
  • havonta a béren kívüli juttatások megrendelése, eljuttatása a munkavállalókhoz, belépő/kilépő munkavállalókhoz kapcsolódó teendők ellátása
  • napi szintű levelezés és telefonos kapcsolattartás az Ügyfelekkel, HR szakemberekkel, vezetőkkel, illetve a Munkavállalókkal - felmerülő kérdések megválaszolása, szaktanácsadás
  • a szolgáltatáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • riportok készítése az Üzletágvezető számára

Elvárások:

  • gazdasági vagy HR területen szerzett diploma
  • minimum 2 év tapasztalat adminisztratív, ügyfélkapcsolati, ügyfélszolgálati, szakmai asszisztensi munkakörök valamelyikében
  • HR/Cafeteria adminisztrációban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Word, Excel magabiztos ismerete (függvények ismerete)
  • választékos, pontos fogalmazás szóban és írásban egyaránt
  • önálló, precíz munkavégzésre képes, ugyanakkor csapatjátékos és dinamikus személyiség

Amit Megbízónk kínál:

  • stabil vállalat, fejlődő ágazat, hosszú távú munkalehetőség
  • fejlett szoftveres háttér, infrastruktúra a minőségi munkavégzéshez
  • fejlődési lehetőség, önállóságot igénylő, felelősségteljes munkakör
  • fiatal, elhivatott csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group