www.cvonline.hu

CAD/CAM programozó, technológus

  • A hirdetés 381 napja lejárt

Kerox Kft.

fröccsöntő és kerámiaprés szerszámok gyártásával, javításával foglalkozó üzemébe egyműszakos munkarendbe keresünk leendő kollégát az alábbi munkakörbe:

CAD/CAM programozó, technológus.

Munkavégzés helye: Sóskúti Ipari park

Feladatkör:

  • A szerszámok formaelemeinek gyártásához szükséges gyártástechnológia megtervezése,
  • Szükséges (nagyoló, félsimító, simító) CAM programok (3 tengelyes) elkészítése a szerszámtervezőktől kapott CAD modellek alapján,
  • Szükséges szikraforgácsoló elektróda modellek elkészítése a szerszámtervezőktől kapott CAD modellek alapján,
  • Szikraforgácsoló elektródákhoz szükséges CAM programok elkészítése,
  • Gyártáshoz szükséges beállási rajzok, nullpont felvételi és programlapok elkészítése,
  • Szerszámgyártás figyelemmel kísérése, szerszámkészítők és egyéb forgácsolós szakemberek segítése a gyártás során.
  • Szerszámpróba után szükséges méretbeállítások megállapítása, méretbeállítás koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • 2-3 év releváns CAD / CAM programozói tapasztalat
  • Szerszámüzemi munkakörnyezet ismerete előny
  • Jó szoftverismeret: PowerMill, PowerShape, (előny: AutoCAD, ProE, Creo)
  • Anyag, szerszám valamint forgácsolás technológia ismeretek
  • Fröccsszerszám gyártásban szerzett tapasztalat.
  • Pontos, igényes munkavégzés,

Pályázathoz szükséges: önéletrajz, bérigény megjelöléssel!

Érdeklődésüket várom: 06-30-193-6342

E-mail cím: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő