www.cvonline.hu

CAD/CAM MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.10.24.
Hirdetés azonosító: 973776

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Javaslattétel meglévő alkatrészek terveinek elkészítésére, valamint azok dokumentálására
  • Javaslattétel a rajztár, valamint annak nyilvántartásának egyszerűsítésére
  • A fejlesztések valamint egyedi és minden más rajztevékenység számítógépen történő dokumentálása
  • Számítógépes rajz-adattár kialakítása, karbantartása
  • Alkatrész készletgazdálkodás műszaki támogatása

Elvárások

  • Középfokú / felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett min. 2 éves gyakorlat (előny: autóipar)
  • CAD/CAM ismeretek
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás

Előnyt jelent

  • CAD - software ismeret: Catia V5, Solid Edge
  • CAM - software ismeret: Edge CAM
  • Forgácsolási ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CAD/CAM MÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye