www.cvonline.hu

CAD/CAM és CNC programozó mérnök

  • A hirdetés 1118 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk Magyarországon és világszerte is piacvezető fémipari termékeket gyártó vállalat.  Magyarországon több telephelyen tevékenykednek, a válság ideje alatt is bővültek.

Részükre keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A megmunkálási területek technológiai támogatása, folyamatfejlesztés, új berendezések gyártásba helyezése;
Részvétel a fejlesztési feladatokban, projektekben: fejlesztésben, Lean koncepció bevezetésében;
Létező eszközök kapacitás felügyelete;
CNC programok írása;
Első minta jóváhagyás;
Gépelrendezési rajzok készítése, új beruházásokhoz kapcsolódó előzetes vizsgálatok, kísérletek megvalósítása;
Új eszközök elhelyezése, komissiózása, tesztelése, dokumentációk biztosítása szervizelési és biztonsági megfelelés alapján;
Munkautasítások, ellenőrzési utasítások létrehozása, frissítése, eszközadatbázis és műszaki információk elérhetőségének biztosítása.

Követelmények:

Mérnöki végzettség;
Releváns tapasztalat gyártó vállalatnál.

Előny:

Angol nyelvtudás

Amit ügyfelünk kínál:

Színvonalas és modern munkakörnyezet;
K+F közeg;
Fejlődési lehetőség;
Tanfolyamok;
Felelősség, önállóság;
Versenyképes bérezés!

Munkavégzés helye:

Tatabánya
Helyek Tatabánya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség -