www.cvonline.hu

CAD tervező

  • Company_icon RAMIVO Manufacturing Hungary Kft.
  • Location_icon Tamási, Tolna
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Ez egy nagyszerű munkahely

El tudja képzelni, hogy útnak indul a világ egyik legrangosabb cégével?
Álmodik-e arról, hogy bevonják egy high-tech vízkezelő projektbe?
Ha igen, akkor tökéletes társaság/vállalat lehetünk az Ön számára.
Az OVIVO Csoport a globális vízkezelés szakértője. Jelen vagyunk tizenöt országban szerte a világon és több mint 800 dedikált alkalmazottainkkal, vezető szerepet töltünk be világszerte a vízkezelés terén.
Ennek a sikeres vállalatcsoportnak részeként a RAMIVO Manufacturing Hungary KFT piacvezető a fémiparban. Ezen kívül a RAMIVO Manufacturing Hungary KFT világszerte értékesít termékeket.

Cégünk székhelye Tamási (Tolna megye), ahova keresünk

CAD tervező

A lehető legkorábbi kezdési lehetőséggel

Feladatkör:

  • Szabvány-/projekt-specifikus 3D és 2D rajzok és tervdokumentumok készítése és karbantartása, továbbá a tervezési szabványok ellenőrzése
  • kapcsolattartás a kezdeti fázisban lévő termékek fejlesztésében, ügyfél specifikus megoldásokról szóló dokumentumok elkészítése
  • változás kérelmek kezelése valamint konstruktív változások végrehajtása
  • alkatrészlisták, gyártási és összeszerelési rajzok készítése valamint koordináció a szakemberek, ügyfelek és beszállítók között
  • aktív hozzájárulás a Vállalat folyamatos fejlesztéséhez

Elvárások:

  • befejezett tanulmányok (Főiskola, Egyetem) mint műszaki rajzoló, különös tekintettel a műszaki berendezések tervezésére
  • szerzett szakmai tapasztalat lehetőleg berendezés gyártás és csővezeték építése területén
  • a CAD rendszerek (AutoCAD + CATS, Autodesk MEP) valamint az MS Office programok biztonságos kezelése
  • egy csapatorientált, szervezett és strukturált munkamódszer, meggyőző képesség
  • utazási hajlandóság és nagyon jó kommunikációs készség (tárgyalóképes) angol és/vagy német nyelven

Örvendezve várjuk egy kihívásokkal teli, változatos munkakörre egy nemzetközi vállalatcsoportba.
Fedezzen fel egy családias és elismerő munkakörnyezetet, valamint egy rugalmas munkaidő-modellt és több számos érdekes előnyt.
Bízunk benne, hogy fel tudtuk ébreszteni az érdeklődését.

Várjuk tartalmas, kifejező pályázati dokumentumait magyar és angol nyelven, amelyek a lehető legkorábbi kezdő dátumot is tartalmazzák.

Helyek Tamási
Tolna
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német