www.cvonline.hu

CAD TERVEZŐ, MŰSZAKI TÁMOGATÓ MÉRNÖK

  • A hirdetés 495 napja lejárt

A Ganzair Kompresszortechnika Kft munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • gázipari gyártmányfejlesztési és tervezési feladatok;
  • projektek előkészítése, előkalkulációk, ütemtervek készítése;
  • projektdokumentációk készítése és karbantartása;
  • kapcsolattartás beszállító és gyártó partnerekkel, vevőkkel;
  • projekteken belüli prezentációk, weblapon megjelenő anyagok előkészítése;

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség;
  • CAD szoftverek ismerete;
  • angol tárgyalóképes nyelvtudás;
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség;
  • határozott, magabiztos személyiség, határozott fellépés;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • az Autodesk Design Suite Ultimate programcsomag ismerete előnyt;
  • orosz vagy szerb illetve egyéb idegen nyelvek ismerete előnyt jelent;

Amit kínálunk:

  • kreatív munka;
  • barátságos légkör;
  • külföldi tréninglehetőségek;
  • képzések, tanulmányok támogatása.

Munkavégzés helye:

Jellemzően Kiskunhalas, Magyarország, de esetenként rövid idejű külföldi munkavégzés is elvárás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Külföld
Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő