www.cvonline.hu

Cad tervező-Műszaki rajzoló

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.06.03.
Hirdetés azonosító: 921328
lejárt

Cad tervező, műszaki rajzoló munkatársat keresünk multinacionális Partnervállalatunk részére, mely a Somogy megyei régió egyik legnagyobb munkáltatója.

Cad tervező-Műszaki rajzoló (Ref.987)

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges tervezések előkészítése
  • A tervezéshez tartozó feladatok kivitelezése a mérnökségi vezetéssel együttműködve
  • A feladatok határidős elvégzése és utókövetése
  • Dokumentációk, rajzok nyilvántartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Autocad, MS Office programok ismerete, használata
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Egyéni és csapatmunkára való nyitottság

Előny:

  • Német nyelvismeret
  • Megszerzett szakmai tapasztalat hasonló munkakörben

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Egyéb információk:

  • Munkakezdés ideje: Azonnal
  • Pozíció területe(i): Termelés/Gyártás/Tervezés

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi vállalati környezet és kultúra
  • Stabilitás
  • Professzionális szakmai környezet
  • Versenyképes juttatási csomag (Béren kívüli juttatások)

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és jelentkezni kíván, kérjük, küldje át pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Az e-mail tárgyában, kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét ,,Cad tervező-Műszaki rajzoló Ref.987,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu