www.cvonline.hu

CAD tervező / műszaki rajzoló

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Hajdú-Bihar, Debrecen
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Debreceni székhelyű magyar tulajdonú reklámtáblákat gyártó vállalkozás állást hirdet az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • CAD/CAM tervezés, műszaki rajzok készítése
  • szerkezeti elemek/egységek, fémipari eszközök megtervezése
  • acélszerkezetek kiviteli és gyártmányterveinek készítése
  • gyártás napi szintű, aktív támogatása
  • projektek előkészítésében, lebonyolításában való részvétel
  • alvállalkozókkal való együttműködés

Elvárások:

  • AutoCAD program magabiztos használata
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • kiemelkedő problémamegoldó készség

Előny:

  • vasszerkezetek tervezésében való gyakorlat
  • Inventor, Adobe Illustrator, CorelDraw

Munkavégzés helye: Debrecen

Részletes, fényképes, szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Építés / Ingatlan > Műszaki rajzoló
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
IT / Informatika > Cad szakértő
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű