www.cvonline.hu

CAD tervező / műszaki rajzoló

  • A hirdetés 350 napja lejárt

Debreceni székhelyű magyar tulajdonú reklámtáblákat gyártó vállalkozás állást hirdet az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • CAD/CAM tervezés, műszaki rajzok készítése (2D, 3D)
  • szerkezeti elemek/egységek, fémipari eszközök megtervezése
  • acélszerkezetek kiviteli és gyártmányterveinek készítése
  • ajánlatadás/gyártás napi szintű, aktív támogatása
  • projektek előkészítésében, lebonyolításában való részvétel
  • alvállalkozókkal való együttműködés

Elvárások:

  • AutoCAD, egyéb tervező programok gyakorlati ismerete (teszteljük)
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • kiemelkedő problémamegoldó készséggel bíró személyiség
  • magas stressz tűrő képesség

Előny:

  • kommunikációképes német nyelvtudás
  • vasszerkezetek tervezésében való gyakorlat

Munkavégzés helye: Debrecen
Jelentkezés módja: részletes, fényképes, szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével e-mailben kérjük továbbítani.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő