www.cvonline.hu

CAD tervező / műszaki rajzoló

  • A hirdetés 306 napja lejárt

 Dinamikusan fejlődő mérnöki, műszaki tanácsadó, tervező iroda Budapesti telephelyére keres

Épületgépészeti rendszerek szerkesztésére – modellezésére,

munkakörbe fiatal munkatársat.

Elvárások:

  • min. középfokú műszaki/épületgépészeti/ végzettség
  • AUTOCAD szoftver naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • 3D-s tervezésben való jártasság előnyt jelent
  • MEP REVIT szoftver ismerete előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Magas színvonalú projekteket,
  • Önmegvalósítási lehetőséget
  • Jó munkafeltételeket.

Munkakezdés: azonnali

Jelentkezés esetén fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét kérjük, küldje el az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő