www.cvonline.hu

CAD TERVEZŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 991199

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Hidegalakító kivágó szerszámok; ellenállás, ill. MAG hegesztő készülékek tervezése
  • Egyedi szerelőasztalok; automatizált gyártósorok, ill. vizsgáló eszközök tervezése
  • Rajzdokumentációk karbantartása

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • 3D-s tervezésben való jártasság
  • Min. 2 éves tervezési tapasztalat
  • AutoCad ismeret
  • Solid-works ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kreativitás
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Pro-E ismeret
  • Német nyelvtudás
  • Forgácsolási, ill. automatizálás területen szerzett tapasztalatok

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CAD TERVEZŐ MÉRNÖK, Fejér megye