www.cvonline.hu

CAD (Termékfejlesztő) Mérnök

  • A hirdetés 345 napja lejárt

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely  42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg  700 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Autóipari R&D területre

Feladatok

  • Autóipari termékek fejlesztése 3D környezet illetve valós konstrukció alapján, modell készítése a projektvezető megbízása alapján
  • Egyéb 2 és3 D rajzok és rajzmódosítások készítése a projektvezető megbízása alapján
  • A fejlesztett termék felszerelhetőségének vizsgálata valós autó környezetben
  • A gyártási dokumentáció elkészítése (rajzok, szerelési utasítások, darabjegyzékek előkészítése)

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (Gépészmérnök/Járműgépész szakirány)
  • Minimum 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, minimum középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Catia V5 napi felhasználói gyakorlata alapfeltétele a munkakör betöltésének (NX ismerete előny)
  • ISO-TS szabványok ismerte előnyt jelent
  • Felhasználói szintű MS Office
  • Analitikus, fejlesztői szemléletmód
  • Jó problémamegoldó képesség

Ajánlatunk

  • Attraktív kompenzációs csomag
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail címre.

Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43.

Helyek Budapest
Bács-Kiskun
Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő