www.cvonline.hu

CAD technikus (Referenciaszám: HM-1100)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2015.02.26.
Hirdetés azonosító: 885438

Feladatok:

  • Elektronikai alkatrészek (NYÁK) CAD rajzainak és különféle termékspecifikációknak a megadott rendszerben való rögzítése, rendszerezése, rajzok frissítése
  • CAD rajzok készítése, elektromos és mechanikus alkatrészek/termékek megrajzolása a mérnökségtől megkapott termékspecifikációk alapján
  • Mérnökség munkájának támogatása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (elektronikai végzettség előnyt jelent)
  • CAD szoftverek haladó szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás, német nyelv ismerete előnyt jelent

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés!
  • Cafeteria, bónusz rendszer, letelepedési- és/vagy albérlet-támogatás, étkezési hozzájárulás, szakmai- és nyelvi képzések, tanfolyamok stb.
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia, nemzetközi tapasztalatszerzés lehetősége!

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1100-as referenciaszámot.

Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)