www.cvonline.hu

CAD mérnök

  • A hirdetés 894 napja lejárt

Multinacionális autóipari gyártó vállalat megbízásából keresünk tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

CAD mérnök

Feladatok:

  • 3D modell készítés és 2D rajzkészítés CATIA V5 szoftverrel;
  • CAD adatok és adatbázisok kezelése;
  • Aktív részvétel a termékfejlesztési folyamatokban;
  • Aktív kommunikáció mérnöki csoportok között;
  • CAD-adatok cseréje vevőkkel és beszállítókkal;
  • CAE bemeneti adatok előkészítése.

Elvárások:

  • 3D tervező szoftver felhasználói szintű ismerete, lehetőleg CATIA V5;
  • Legalább 1-2 éves CAD tervezési gyakorlat;
  • Jártasság műanyag (fröccsöntött) alkatrészek tervezésének területén;
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • PC felhasználói ismeretek;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban;
  • Kiváló kommunikációs készség, proaktív, nyitott személyiség, önállóság;
  • Alkalmasság nemzetközi csoportban való munkavégzésre.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség;
  • Változatos, önálló, felelősségteljes munkakör;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi email címre a pozíció pontos megjelölésével!

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol