www.cvonline.hu

CAD Mérnök

  • A hirdetés 913 napja lejárt

A Johnson Electric Csoport a világ egyik vezető mikromotor, hajtómű-alrendszer és hajtómű-alkatrész gyártója az autóipar, az általános ipar és az orvosi berendezések piacának számára. Hajtómű megoldásaink üléseket és fényforrásokat mozgatnak, porszívókat és fúrógépeket működtetnek – 300 egyéb alkalmazásunkkal együtt. Ügyfeleink számára mi vagyunk a biztos megoldás!

Az Ózdonon található APG-Mérnök részlegükre keresünk új kollégákat a következő pozícióba:

CAD Mérnök

Feladatok:

  • Csavarok, gépipari alkatrészek, furatok, kapcsolt kötések 3D modellezése és 2D rajzok tervezése
  • Gyártástámogatás, eszköz és szerzámtervezés, önálló célgépek tervezése
  • Dokumentációk készítése, használati utasítások frissítése, módosítások nyomonkövetése, mechanikus és elektromos kapcsolási rajzokkal, karbantartási instrukciók felvázolása
  • Termelési útmutatók tervezése, karbantartási útmutatók vázlata, alkatrészlista vezetése, csomagolási útmutatók elkészítése
  • CAD adatok adminisztációja és dokumentációja, adatbáziskezelés
  • Termelési irányelvek és tervek betartatása, munkafolyamatok definiálása

Akit keresünk:

  • Gépész vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • 1-2 éves gyártásban, CAD/CAM tervezésben szerzett tapasztalat
  • Frissdiplomások pályázatát is fogadjuk, amennyiben rendelkeznek releváns gyakorlati tapasztalattal
  • Gyakorlati tudás valamelyik tervező programmal: Catia / Solid Works / Solid Edge / Proengineer/ Unigraphics / Siemens NX
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Pontos, részletekre ügyelő, rugalmas személyiég, aki képes önállóan, szoros határidőkkel, és változó feltételrendszekkel dolgozni

Amit ajánlunk

  • Karrierlehetőség egy folyamatosan növekvő autóipari gyártócégnél
  • Kihívásokkal teli, dinamikus munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Utazási támogatás; 100% tömegközlekedésre, személygépkocsira 9 HUF/km
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség, előrelépés

Amennyiben ez a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen angol és/vagy magyar nyelvű életrajzával!
Jelentkezéskor a rendszer automatikusan a Johnson Electric toborzásért felelős partneréhez, a Serendi (Hungary) Kft. honlapjára írányítja.

Link megjelenítése

A fenti kiválasztási folyamat kizárólag közvetlen jelentkezésekre vonatkozik. Ügynökségi együttműködésért felelős kapcsolattartónkat keresse az alábbi elérhetőségen: Patrick Plüss, E-mail cím megjelenítése.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol