www.cvonline.hu
CAD Mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.06.09.
Jelentkezési határidő: 2014.06.12.
Hirdetés azonosító: 785656
lejárt
CAD Mérnök

(Pest)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező folyamatosan növekvő multinacionális ügyfelünk megbízásából keresünk munkatársat

CAD MÉRNÖK
pozícióba.
(Munkavégzés helye: Dunaharaszti)

A sikeres jelölt feladatai lesznek:
- Részvétel a 3 fős stencilgyártó csoport munkájában
- A gyártás folyamatának teljes nyomon követése, egészen a vevői igények felvételétől a termék kiszállításáig
- Modern technológiai eszközök megismerése, napi szintű használata, stencilvágó gép kezelése
- Műszaki tervezőszoftverek és adatbázis kezelése, használata, dokumentációk elkészítése
- Egyeztetés (akár külföldi) ügyfelekkel, partnerekkel

Követelmények
- Felsőfokú végzettség, műszaki/mérnöki terület preferált
- Tapasztalat elektronikai gyártás területén és a stencilgyártás ismerete előnyt jelent
- Tárgyalóképes német nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez

Személyiségbeli elvárások:
- Monotonitás- és stressztűrés, terhelhetőség
- Mérnöki, racionális szemléletmód
- Nagyfokú precizitás
- Jó kommunikációs, dokumentációs készség