x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

CAD-mérnök (SZÉKESFEHÉRVÁR)

Visteon Hungary Kft.
Hozzáadva 2012.06.27.
Hirdetés azonosító: 410047
lejárt

A Visteon Corporation a világ egyik vezetô autóipari alkatrészgyártójaként négy üzletágban (klíma-rendszerek, jármű-világítás, autóbelső, valamint elektronika) tevékenykedve látja el a legkiválóbb minőségű termékeivel vevőit.

Magyarországi gyártóüzemünk, a Visteon Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, műszerfalakat és üzemanyag-továbbító rendszereket tervez és gyárt a legnevesebb autómárkák számára. Cégünkre jellemző a folyamatos szakember utánpótlás.

Jelenleg a klíma-rendszerek üzletágunk folyamatosan fejlődő és növekvő termékfejlesztői csoportjába keresünk új kollégát a következő pozícióba:

Feladatok:

3D modell készítés és 2D rajzkészítés CATIA V5 és/vagy ProE szoftverrel

CAD adatok és adatbázisok kezelése

Aktív részvétel a termékfejlesztési folyamatokban

Aktív kommunikáció mérnöki csoportok között

CAD-adatok cseréje vevőkkel és beszállítókkal

Követelmények

3D tervező szoftver felhasználói szintű ismerete, lehetőleg CATIA V5, vagy ProE

Legalább 1-2 és CAD tervezési gyakorlat

Jártasság műanyag alkatrészek tervezése területén

PC felhasználói ismeretek

Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

Műszaki felsőfokú végzettség

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát,

- a munkakör megjelölésével -

juttassa el az alábbi címre:

Személyzeti Osztály

Répásy Szilvia

8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár
Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, Energetika / Villamosság, Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése