www.cvonline.hu

CAD mérnök (Referenciaszám: HM-1196)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.05.30.
Jelentkezési határidő: 2015.06.23.
Hirdetés azonosító: 932036

Feladatok:

  • Célgépek és szerszámok megtervezése
  • Szerszámok, készülékek gyártásához szükséges számítógépes CAD modellek és dokumentációk elkészítése, módosítása
  • CAD rajzok elrendezése, archiválása
  • Projektekben való aktív részvétel, azok CAD-es támogatása
  • Oktatásokon, továbbképzéseken való részvétel
  • Tervezőmérnök csapat munkájának támogatása

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (gépészmérnök diploma preferált)
  • 3D-s tervezésben való jártasság
  • Tervezési tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Aktív német vagy angol nyelvtudás
  • Kreativitás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik gépgyártással foglalkozó partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1196-os referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő