Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 CAD MÉRNÖK

 (HF 9-6432)

 munkakörbe,

 Győr-Moson-Sopron megyébe.

Feladat

  • CAD modellek és rajzok alapján való NC programok elkészítése,
  • Gyártáshoz szükséges CAD dokumentációk, modellek kidolgozása,
  • Társosztályokkal való együttműködés,
  • Szükséges dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás,
  • ProE és NX programok ismerete előny.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos hátterű vállalat,
  • Szakmai fejlődés,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye.
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6432” referenciaszám

feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

          Link megjelenítése