www.cvonline.hu

CAD designer

  • A hirdetés 187 napja lejárt

Feladatok

  • Gépjármű kényelmi termékek fejlesztése (fűtött – szellőztetett ülések, kormányok) mechanikai tervezése

  • 3D modellek és 2D rajzok készítése a vevők igényeinek megfelelően

  • Rajzok, modellek adminisztrációja a cég és a vevő rendszerében

  • Napi kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal illetve kollégákkal világszerte – nemzetközi projektekben

Elvárások

  • Középfokú (technikusi vagy rajzolói) végzettség

  • Gépjármű beltéri komponensek tervezésében szerzett gyakorlat előny

  • 3D tervezőprogramok aktív használata (CATIA V5, Siemens NX)

  • Jó kapcsolattartó és kommunikációs készség

  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás

  • Problémamegoldó gondolkodás

  • Időbeosztási képesség

  • Precíz munkavégzés

  • Következetesség

Előny

  • Német nyelvtudás

Egyéb információ

  • A vállalat támogatja a napi bejárást, vagy költözés esetén az albérleti költségeket

  • Cafetéria,

  • Éves bónusz,

  • 13. havi fizetés

  • Szakmai és nyelvi tréningek

Elvárás

Mindestausbildung:
Führerschein C und E mit Praxis

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő -
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő