www.cvonline.hu

CAD Designer

  • A hirdetés 332 napja lejárt

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk CAD Designer kollégát.

Pozíció azonosító: P01CAD-D.
Kategória: Designer mérnök
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok
Munkavégzés helye: Pest megye
Feladatok:

  • Gépjármű kényelmi termékek fejlesztése (fűtött – szellőztetett ülések, kormányok) mechanikai tervezése
  • 3D modellek és 2D rajzok készítése a vevők igényeinek megfelelően
  • Rajzok, modellek adminisztrációja a cég és a vevő rendszerében
  • Napi kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal illetve kollégákkal világszerte – nemzetközi projektekben

Elvárások:

  • Középfokú (technikusi vagy rajzolói) végzettség
  • Gépjármű beltéri komponensek tervezésében szerzett gyakorlat előny
  • 3D tervezőprogramok aktív használata (CATIA V5, Siemens NX)
  • Jó kapcsolattartó és kommunikációs készség
  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Időbeosztási képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Következetesség

Előny:

  • Német nyelvtudás

Egyéb információ:

  • A vállalat támogatja a napi bejárást, vagy költözés esetén az albérleti költségeket
  • Cafetéria,
  • Éves bónusz,
  • 13. havi fizetés
  • Szakmai és nyelvi tréningek

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol