www.cvonline.hu

CAD-CAM mérnök

Régió: Pest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.03.
Jelentkezési határidő: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1205870
lejárt

CNC programozó mérnök munkakörbe keresünk munkatársat egy pest megyei multinacionális autóipari partnerünkhöz. A vállalat maróprogramok optimalizálásához autóipari ismeretekkel rendelkező angolul beszélő jelöltek jelentkezését várja.

Feladatok:

5 tengelyes széria maróprogramok hatékonyságának javítása, optimalizálása
5 tengelyes maróprogramok készítése
• Marás idők csökkentése, marási minőség javítása
• Beszállítók keresése marószerszámokhoz

Elvárások:

Szakirányú képesítés CNC megmunkálás területen
Autóiparban szerzett releváns tapasztalat
• Kommunikáció képes angol nyelvtudás
• Catia vagy – NX szoftver alapos ismerete

Éves bruttó juttatási csomag: 6.300.000 Ft-tól.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.