www.cvonline.hu

CAD – Műszaki Rajzoló

  • A hirdetés 723 napja lejárt

Leier sablongyártó üzeme munkatársat keres az alábbi pozícióba:

CAD –Műszaki Rajzoló

Feladatok:

Megtervezi a termeléshez szükséges gyártókészüléket, sablont

  • A tervezés vezető által meghatározott tervezési feladatok elvégzése, a megrendelői dokumentációk alapján
  • A meghatározott feladatok határidőre történő elvégzése, illetve a feladatok áttekinthető követése dokumentálása, rögzítése a termelésirányító rendszerben
  • Műszaki rajzok és leírások készítése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a termelésért, a beszerzésért, a minőségbiztosításért és a rendelések adminisztrációjáért felelős területekkel.

Elvárások:

  • Min Középfokú- szakirányú végzettség
  • Tapasztalat előny
  • Német nyelvismeret előny
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • 3D tervező programokban szerzett tapasztalat (Inventor ismerete előny)
  • Önállóság, felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Leier Ács (Komárom-Esztergom megye)

A jelentkezéshez küldje el magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő