www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 915530
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
C# (WPF) FEJLESZTŐ -NÉMET NYELVTUDÁSSAL- BÉCS (GYO)

Feladat:

  • C# .Net (4.0) fejlesztési feladatok elvégzése csapatban

Elvárások:

  • C# fejlesztési tapasztalat (min 2-3 év)
  • WPF tapasztalat
  • Multi-Threading és GUI tapasztalat
  • felsőfokú német nyelvtudás (mindennapi aktív használat)
  • angol dokumentáció szintű ismerete
  • felsőfokú szakmai végzettség
  • nyitott, megbízható személyiség

Lehetőség:

  • innovatív,  stabil környezetben hosszú távú projektlehetőség
  • jól szervezett csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség

Start: asap (1 hónap felmondási idő nem okoz gondot)
Fizetés: versenyképes óradíjak vagy alkalmazotti pozíció
Projekt hossza: több éves
Munkavégzés helye: Bécs

Kérem, küldje el mihamarabb részletes, német nyelvű szakmai önéletrajzát word fromátumban fényképpel!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld