www.cvonline.hu

C# WCF fejlesztő

  • A hirdetés 1351 napja lejárt
Multinacionális IT outsourcing parnterünk számára keresünk C# WCF fejlesztőt, back-end vállalati alkalmazások és infrastruktúra kezelő eszközök fejlesztéséhez.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

Feladatok:

  • Részvétel a fejlesztési projektekben: szerver farmok kezelésére szolgáló és host konfigurációs alkalmazások C# alapú fejlesztése
  • Ügyféligényeknek megfelelő szoftverek fejlesztése, részvétel a support tevékenységekben
  • Kapcsolattartás az ügyféllel és a távoli fejlesztő csapatokkal

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Legalább 3 éves fejlesztési tapasztalat .NET keretrendszerben, C# nyelven
  • WCF vagy más XML/SOAP technológiára alapuló webservice fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • DDD, Entity Framework/Nhibernate ismerete
  • TDD, CI és iteratív szoftver fejlesztési tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai vagy mérnök végzettség
  • Kommunikációsképes, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • Jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód

Előny:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információ:

  • Hosszú távú, nemzetközi projekt
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés, modern technológiák használata

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B04WCF_M

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika