www.cvonline.hu
C++ Tools and Analytics Developer
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.04.
Jelentkezési határidő: 2016.02.05.
Hirdetés azonosító: 973593
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Pénzügyi matematikai modellek és szakértői rendszerek fejlesztésével, telepítésével és karbantartásával foglalkozó svájci tulajdonú partnerünk számára keresünk C++ programozót az alábbi feladatokra:

- Hatékony eszközök létrehozása a Big Data megértése érdekében
- Adatellenőrzés, -megjelenítés, -jelentés, -összegzés, -szerkesztés, -manipulálás

- Sokoldalú programozóként ugorj bele az új kihívásokba, segítsd az üzleti folyamatot és a problémák leküzdését!

Követelmények
- Szakirányú felsőfokú végzettség, Msc előny
- Kiváló angolnyelv-tudás szóban és írásban
- Erős C++ fejlesztői tapasztalat
- C# ismeret (vagy tanulási hajlandóság)
- Elhivatott programozói attitűd

A következő technológiák ismerete szükséges:
- Multithreaded C++, TCP/IP, Windows or Linux

A következő technológiák ismerete előny:
- C#, ASP, PHP, HTML5, CSS, Linux, Windows, parallel programozás, SQL vagy más adatbázisok, GUIs

-Szakmai karrier
-Hosszútávú munkaviszony egy piacvezetõ nemzetközi cégnél
-Innovatív, kreatív munkakörnyezet
-Versenyképes fizetés

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Trenkwalder Kft

Multinacionális élelmiszeriparban tevékenykedő ...
Csongrád, Csongrád

Csomagoló

 Jászberényi termelő partnerünk részére munkatá...
Jász-Nagykun-Szolnok

Targoncás

Farmosi termelő vállalt keres dolgozókat az alá...