www.cvonline.hu
C++ Tools and Analytics Developer
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.04.
Jelentkezési határidő: 2016.02.05.
Hirdetés azonosító: 973593
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Pénzügyi matematikai modellek és szakértői rendszerek fejlesztésével, telepítésével és karbantartásával foglalkozó svájci tulajdonú partnerünk számára keresünk C++ programozót az alábbi feladatokra:

- Hatékony eszközök létrehozása a Big Data megértése érdekében
- Adatellenőrzés, -megjelenítés, -jelentés, -összegzés, -szerkesztés, -manipulálás

- Sokoldalú programozóként ugorj bele az új kihívásokba, segítsd az üzleti folyamatot és a problémák leküzdését!

Követelmények
- Szakirányú felsőfokú végzettség, Msc előny
- Kiváló angolnyelv-tudás szóban és írásban
- Erős C++ fejlesztői tapasztalat
- C# ismeret (vagy tanulási hajlandóság)
- Elhivatott programozói attitűd

A következő technológiák ismerete szükséges:
- Multithreaded C++, TCP/IP, Windows or Linux

A következő technológiák ismerete előny:
- C#, ASP, PHP, HTML5, CSS, Linux, Windows, parallel programozás, SQL vagy más adatbázisok, GUIs

-Szakmai karrier
-Hosszútávú munkaviszony egy piacvezetõ nemzetközi cégnél
-Innovatív, kreatív munkakörnyezet
-Versenyképes fizetés

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Polish speaking AR Accountant

HAYS Hungary Kft.

Your new company Our multinational partner is l...
Budapest

Sourcing Specialist

Your new company Our German multinational pharm...
Budapest

Master Data Services Team Lead

Master Data Services Team Lead munkatársat kere...