www.cvonline.hu

C# Tesztmérnök [OH-CC#02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.11.13.
Hirdetés azonosító: 875171

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű szoftverfejlesztő cég megbízásából keresünk junior és senior C# tesztmérnököt számítógépes szimulációs rendszerek tesztelésére és fejlesztésére.

Feladatok

- Agilis fejlesztői csapat munkájában való részvétel
- Automatizált tesztelési környezet fejlesztése

Elvárások

- Befejezett vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok
- Minimum 1 éves C# programozás terén szerzett szakmai tapasztalat
- Tesztelési módszerek ismerete (unit testing, automated GUI testing)
- Tesztkörnyezet fejlesztése, tesztadatok karbantartása
- Önállóság és gyors tanulási készség
- Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- Nagy fokú önállóság

Előny

- WPF, WCF és .NET, Eclipse technológiák ismerete
- Egyéb programozási nyelvek ismerete (C, C++, Java, ADA, Python, stb.)
- Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- Változatos és érdekes projektek a repüléstechnika, harcászat és orvosi szimulációk területén
- Rugalmas munkaidő
- Cafeteria
- Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)
- Családias, jó hangulatú, fiatal csapat
- Utazási lehetőség Nyugat-Európába és Észak-Amerikába

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió