www.cvonline.hu

C# Szoftverfejlesztő (ipari automatizálás/orvostechnológia)

  • Az álláshirdetés ma lejár
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Komplex Windows alapú alkalmazás fejlesztése
  • Szakmai egyeztetés szükség szerint külföldi és magyar kollégákkal
  • Csapatmunka agilis környezetben
  • Követelmények tisztázása, design, implementáció, tesztesetek definiálása, automatizálása, futtatása, hibakeresés, hibajavítás, dokumentálás
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Min. 2 év software-fejlesztésben szerzett tapasztalat (C#, .NET)
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Objektum Orientált szemlélet
  • Önálló és csapatmunkára való képesség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés
  • Logikus és strukturált gondolkodás
Előnyök:
  • ASP.NET, MVC, SOAP
  • HTML, CSS, XML
  • MSSQL
Amit kínálunk:
  • Lehetőség innovatív technológiák és módszertanok megismerésére, napi szintű használatára
  • Kellemes munkakörnyezet, biztos munkahely
  • Szakmai-, és nyelvi továbbképzési lehetőség
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Lehetőség nemzetközi tapasztalatszerzésre
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő