www.cvonline.hu

C# SZOFTVERFEJLESZTŐ

  • A hirdetés 542 napja lejárt

BUDAPESTI ÉS MISKOLCI IRODÁBA KERESÜNK
C# SZOFTVERFEJLESZTŐT

Magyarország adatbiztonsági, tranzakciós és dokumentumkezelő megoldásokkal,
termékekkel, elektronikus adatvédelemmel foglalkozó, jelentős referenciákkal rendelkező,
vezető IT biztonsági cége dinamikusan fejlődő szakembergárdájába

munkatársat keres, miskolci és budapesti
munkavégzésre.

A cég ügyfelei elsősorban a pénzügyi-, energia- és kormányzati szektorban tevékenykednek.

A pozíció betöltéséhez szükséges gyakorlati tudás:

  • Több éves Microsoft Visual C# programozási tapasztalat
  • Windows API használatában való jártasság
  • Több szálú programozásban szerzett tapasztalat
  • Adatbiztonsági megoldások ismerete
  • HTML, JavaScript magas szintű ismerete
  • Visual Studio.NET programozásban szerzett tapasztalatok (C# vagy VB.Net)

Egyéb elvárásaink:

  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Az angol nyelv középfokú ismerete
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Csapatmunkában való jártasság
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Előnyként értékeljük:

  • Visual Studio 2005 Team System ismerete
  • Microsoft SQL Server programozásában szerzett tapasztalat
  • Banki folyamatokban, továbbá Internet alapú tranzakciós alkalmazások projektjeiben
  • való jártasság
  • ASP.Net programozásban szerzett tapasztalat
  • Visual Basic 6 tapasztalatok
  • XML, XSL, XSLT ismeretek
  • Oracle PL/SQL nyelv ismerete
  • PERL nyelv ismerete
  • Install Shield használatában való jártasság
  • MCP minősítés(ek)

Amit kínálunk:

  • teljesítményarányos, versenyképes jövedelem
  • nemzetközi csapatmunkában való részvétel
  • innovatív cégkultúra
  • változatos projektek, piacvezető megoldások
  • folyamatos képzés

Amennyiben az állás felkeltette az érdeklődését kérem a bérigényt is tartalmazó önéletrajzát  küldje el az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Borsod-Abaúj-Zemplén
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...