www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 937804
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:(középre rendez)
C# SZOFTVERFEJLESZTŐ

Feladatok:
  • Néhány fős csapatban történő szoftverfejlesztés C# nyelven;
  • Részvétel a fejlesztés minden szakaszában.

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú (mérnök informatikus, programozó matematikus) végzettség;
  • Min. 3-5 év szoftverfejlesztés területén szerzett tapasztalat;
  • C# és a .NET keretrendszer ismerete;
  • C++, OpenGL, OpenCV, Design pattern-ek ismerete előnyt jelent;
  • Objektumorientált programozási paradigma, UML ismerete;
  • Dinamizmus, kreativitás, gyors problémamegoldó képesség, megbízhatóság, pontos munkavégzés;
  • Kommunikációképes ANGOL nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest

Tech People LÁBLÉC