www.cvonline.hu

C++ Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 601 napja lejárt

Ipari szoftver megoldások területén vezető szerepet betöltő, élvonalbeli technológiákat alkalmazó, multinacionális hátterű partnerünk számára keresünk új munkatársat Szoftverfejlesztő pozícióba.

Feladat:

  • Orvosi képalkotó berendezés szoftverének fejlesztése C++ programozási nyelven, Windows alatt, Microsoft technológiák alkalmazásával
  • Közreműködés a fejlesztés minden életfázisában:
    • tervezés
    • specifikáció
    • kódolás
    • tesztelés
    • dokumentálás
    • karbantartás.

Elvárások:

  • C++ szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat;
  • Szakirányú felsőfokú (informatikus, villamosmérnök, programozó matematikus) végzettség;
  • OOD, OOP módszertanokban való jártasság;
  • Középfokú angol nyelvtudás (napi kapcsolattartás külföldi csapattagokkal);
  • Utazási hajlandóság (időszakosan, egy-két hetes külföldi munkavégzés);
  • Jó kommunikációs készség;
  • Csapatjátékos szemlélet, ugyanakkor képesség az önálló munkavégzésre is.

Előny:

  • Orvosi képalkotó szoftverek fejlesztése terén szerzett tapasztalat;
  • Az alábbi területeken szerzett ismeretek: agilis módszertanok (pl. SCRUM); DICOM; IBM (Rational) Clear Case; XML, HTML, Java script, VB script, tesztautomatizálás;
  • Jártasság technikai dokumentáció készítésében;
  • Német nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • Változatos szakmai kihívások
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje át szakmai önéletrajzát Hajzer Júlia, Junior Tanácsadó kolléganőnk részére, az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő