www.cvonline.hu

C++ szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 684 napja lejárt

Partnerünk hitelesítéssel, szoftveres egyedi azonosítással foglalkozó magyar vállalat, jelentős külföldi ügyfélkörrel.

A termék portfolió bővülése miatt keresünk tapasztalt C++ fejlesztőt.

A munka

  • Azonosító, hitelesítő algoritmusok fejlesztése, programozás C++ nyelven
  • Szoftver modulok tervezése, specifikálása
  • Kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Együttműködés a vállalat többi munkatársával új termékek kifejlesztésében, ügyfél igények pontos felmérésben

Szükséges ismeretek

  • Aktív C++ programozási gyakorlat, szoftver tervezési tapasztalat
  • Mobilplatform fejlesztési tapasztalat
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Angol erős kommunikációképes nyelvtudás
  • Pontosság, elhivatottság a minőségi munkavégzésre

Előny

  • Java EE tapasztalat
  • Fejlesztési tapasztalat linux, iOS, Win platformon

Partnerünk Budapesten, 3. kerületben található irodájában jól felszerelt, nyugodt munkakörülményeket biztosít. A leendő munkatárs  a szakmai tapasztalattal arányos juttatási csomagra, és hosszú távú együttműködésre építhet ebben a pozícióban.

Szakmai önéletrajzát kérem küldje Fekete Tamás tanácsadó munkatársunknak: E-mail cím megjelenítése

Kérdéssel, további információval keresse Tamást a fenti email címen. Pályázatát Bizalmasan kezeljük.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Rendszertámogató mérnök (Windows)

Exact Solutions Kft.

PartnerünkMagyar tulajdonú, informatika biztons...
Budapest

Engineering Manager

Location:BudapestResponsibilities:Manage the de...
Budapest

Államháztartási Rendszer Szakértő