www.cvonline.hu

C# Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 1041 napja lejárt

A Gamma Műszaki Zrt. 1920 óta működő, budapesti székhelyű, magyar tulajdonban lévő műszaki fejlesztő cég C# szoftverfejlesztőt keres.

A cég katonai, katasztrófavédelmi és környezetvédelmi rendszerek fejlesztésével foglalkozik, az elmúlt időszakban az egyik jelentősebb fejlesztésünk a Komondor ABV felderítő jármű volt.

Főbb feladatok, munkák:

  • Közreműködés projektek előkészítésében, tervezésében
  • Felhasználói és technológiai programok fejlesztése Windows alapú rendszerekre

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Microsoft fejlesztői rendszerek alapos ismerete
  • Microsoft Windows operációs rendszer alapos ismerete
  • C# nyelv ismerete
  • Microsoft.Net keretrendszer ismerete
  • MySQL, és/vagy MSSQL ismeret
  • Önálló precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes jövedelem
  • A munkavégzés tárgyi feltételeit a cég biztosítja
  • Jó munkahelyi légkör
  • Fiatal, új technológiákat alkalmazó csapat

Fényképes önéletrajzokat várunk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő