www.cvonline.hu

C# szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 1007 napja lejárt

Intelligens képfeldolgozási szoftveren alapuló biztonság- és közlekedéstechnikai informatikai eszközöket gyártó cégünk munkatársakat keres szoftverfejlesztő csapatába.

Feladatok:

  • Közlekedési valamint biztonságtechnikai szoftverek fejlesztése C# nyelven, .NET környezetben
  • Szerver oldali szolgáltatások fejlesztés
  • Fejlesztési folyamatban aktív részvétel (tervezés, implementálás, fejlesztői tesztek futtatása, hibakeresés)
  • Fejlesztési dokumentációk készítése
  • Folyamatos aktív együttműködés a fejlesztői csapattal, szakmai egyeztetés a projekttagokkal, ügyféllel

Elvárások:

  • min. 3 év szoftverfejlesztői tapasztalat .Net környezetben
  • C# programnyelv magas szintű ismerete
  • Többszálú, szerver oldali szolgáltatások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Relációs adatbázis ismerete (MSSQL, PostgreSQL)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés izgalmas kihívásokkal
  • Biztos munkahely
  • Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye: Budapest (XII. kerület)

Fényképpel ellátott önéletrajzot várunk „C#” megjelöléssel az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő