www.cvonline.hu

C++ szoftverfejlesztő (ipari automatizálás)

  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva
Partnerünk

Nemzetközi partnercégünk beágyazott rendszereket kutató, fejlesztő csapatába keresünk fejlesztőket, akik alkalmazásokat készítenek, integrálnak és tesztelnek speciális real-time operációs rendszeren és beágyazott Linux rendszeren.

Feladatok
  • Ipari automatizálási platform alrendszerének fejlesztése C++-ban Windows és Linux alatt
  • Unit/modul teszt készítése
  • Kapcsolattartás az integrációs teszteléssel
Elvárások
  • C++ szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Társalgási angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • OOP-ben, OOD-ben való jártasság
  • Szakirányú végzettség
  • Általános mérnöki szemlélet
  • Analitikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet, precíz, önálló munkavégzési képesség
Előnyök
  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
  • Hiba és verziókövető eszközök ismerete
  • MSSQL ismeret
  • Linux ismerete és tapasztalat Linux alatti C++ fejlesztéssel
  • Ipari automatizálási szoftverek terén szerzett tapasztalatok
  • Design pattern-ek használatában való jártasság
  • Minőségbiztosítás terén szerzett tapasztalatok
  • Tesztautomatizálás terén szerzett tapasztalatok
  • Tesztmenedzseri tapasztalatok
Amit partnerünk kínál
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő