Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

C++ SZOFTVERFEJLESZTŐ, TESZTELŐ (Németország)(E-M-01)

Tech People Hungary Kft.-C++ SZOFTVERFEJLESZTŐ, TESZTELŐ (Németország)(E-M-01)
Hozzáadva 2012.04.21.
Hirdetés azonosító: 398848
lejárt

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

Ügyfelünk müncheni székhelyű informatikai, ipari alkalmazásokat fejlesztő cég számára keresünk színvonalas szakmai feladatokat végző fejlesztőket minimum 6 hónapos projektmunkára, németországi tartózkodással.

Feladatok:
-    Ipari alkalmazások fejlesztése

Elvárások:
-    többéves c++ fejlesztési tapasztalat
-    szisztematikus SW-teszt tapasztalat
-    QT ismeret
-    Linux fejlesztői környezet ismerete
-    Beágyazott rendszeres fejlesztői tapasztalat?
-    Német alap és  angol közép vagy német nyelv minimum közepes szintű használata

Amit kínálunk:
-    versenyképes fizetés
-    fiatal csapat, jó munkahelyi légkör
-    színvonalas munkakörülmények
-    alvállalkozó vagy alkalmazotti jogviszony
-    minimum 6 hónapos projektmunka (lehetséges meghosszabbítás)

Fizetés: megegyezés szerint
Munkavégzés helye: München

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja önéletrajzát az oldalon.
További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549-os számot!

Munkavégzés helye:
München
Kategória
IT / Informatika
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Külföld

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése