www.cvonline.hu

C++ Szoftverfejlesztő - Szeged (ref.: IA141110SV)

  • A hirdetés 685 napja lejárt

Tudod, hogy az evosoft Hungary Kft. jelenleg Magyarország vezető szoftverháza? Budapesten, Miskolcon és Szegeden több mint 600 munkatárs dolgozik világszínvonalú szoftverek fejlesztésén és több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezünk ipari szoftver megoldások terén.
Szeretnél részt venni egy nemzetközi fejlesztőcsapatban - élvonalbeli technológiákkal, a tervezést, fejlesztést és tesztelést támogató modern eszközökkel, a jó minőséget garantáló folyamatok szerint?
Szeretnéd kibontakoztatni a képességeidet?
Légy Te is csapatunk tagja!

Dinamikusan fejlődő szegedi csapatunkba keresünk munkatársat

C++ Szoftverfejlesztő SZEGED

munkakörbe

Feladat:

  • Komplex hajtástechnikai Windows alapú alkalmazások fejlesztése
  • Hibajelentések kivizsgálása, egyeztetése, hibajavítás, ezek dokumentációja idegen nyelven
  • Rendszeres, szakmai kommunikáció külföldi és magyar csapattagokkal
  • Csapatmunka magyar nyelven, budapesti csapatban

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy ezzel egyenértékű BSC diploma
  • C++ programnyelv, verziókövető rendszer, MS VisualStudio ismeret
  • Angol vagy/és német nyelv kommunikációképes ismerete, tárgyalóképes szinten

Előny:

  • Agile/Lean módszertanok ismerete/gyakorlat
  • Hajtástechnikai ismeretek
  • OOP
  • NET/CX
  • Team Foundation Server ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (egyéb juttatások, cafeteria)
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőség (oktatások, tréningek)

Jelentkezését a pozíció név mellett olvasható referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Csongrád
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő