www.cvonline.hu

C++ szoftverfejlesztő (orvostechnológia)

  • Az álláshirdetés 4 napja lett aktiválva
Partnerünk

Nemzetközi partnerünk budapesti irodájába keresünk új kollégát C++ fejlesztő pozícióba

Feladatok
  • Orvosdiagnosztikai (mammográfiai) berendezések képalkotó szoftverének fejlesztése C++-ban Windows alatt
  • 2D/3D rekonstrukció integrálása
  • Képfeldolgozó algoritmusok beépítése
  • Diagnosztikai képek kezelése
  • Felhasználói felület fejlesztés
Elvárások
  • 2+ év tapasztalat a C++ programozási nyelv használatában
  • 2+ év tapasztalat OOP-ben, OOD-ben
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Szakirányú felsőfokú (informatikus vagy villamosmérnök) végzettség
  • Utazási hajlandóság (időszakosan, néhány napos németországi munkavégzés)
Előnyök
  • Hiba- és verziókövető eszközök ismerete
  • Orvosi képalkotó szoftverek terén szerzett tapasztalatok
  • DICOM szabvány ismerete
  • Nagy rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi csapatban való munkavégzés
Amit kínálunk
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt
Munkavégzés helye

Budapest

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő