www.cvonline.hu

C# SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 746668

Link megjelenítéseimages/editor/1340724693.jpg" border="0" alt="" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi fejlesztő központja további bővítéséhez keresünk számára szakembereket az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Szerver oldali funkcióik tervezése és implementálása meghatározott követelményrendszer szerint
  • Tesztek implementálása, végrehajtása és teljes körű dokumentálása
  • Teljes körű fejlesztés – egyéni- és/vagy team-munkaként

ELVÁRÁSOK

  • Villamosmérnök vagy mérnök-informatikus végzettség
  • C++/C# programozási nyelv ismerete, lehetőség szerint Design pattern ismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó gondolkodás és rendszerszemlélet, megbízható, célorientált, pontos munkavégzés

ELŐNYT JELENT

  • Német nyelvtudás
  • ASP MVC 4 tapasztalat
  • JavaScript ismeret /esetleg gyakorlat
  • MS SQL Server 2008 tapasztalat
  • Entity Framework tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: C# SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése