www.cvonline.hu

C++ szoftverfejlesztő JO-1504-306248

  • A hirdetés 678 napja lejárt

Mindig is érdekelt, hogy milyen információtechnológiai megoldás áll a vonalkódok mögött? Szeretnél olyan szoftvert fejleszteni, amelyet naponta 5 billiószor használnak? Tudtad, hogy valójában a vonalkódok teszik jobbá a világunkat?

Nemzetközi megalapozottságú start-up cég keresi C++ szoftverfejlesztő munkatársát, hosszútávú munkakapcsolat céljából.

Feladatok:

-          Vonalkódok ellenőrzéséhez kapcsolódó keretrendszer fejlesztése C++ nyelven

-          Részvétel a tervezési folyamatokban, specifikációk írása

-          Projektdokumentáció

-          Más fejlesztőkkel való együttműködés

Elvárások:

-          1-3 év objektumorientált szoftverfejlesztési gyakorlat C++ nyelven

-          C# vagy beágyazott C nyelvek ismerete előny, de nem kötelező

-          Angol nyelvtudás dokumentáció olvasási/írási szinte

-          Proaktív, felelősségteljes és szociális személyiség, aki akar és szeret is csapatban dolgozni

Amit ajánlunk:

-          Versenyképes fizetés

-          Összetartó, családias környezet, barátságos és érdeklődő munkatársak

-          Érdekes projektek, szenior kollégák szakmai támogatása

-          Belvárosi munkavégzés, start-up hangulat

Lokáció:

-          Budapest VI. kerület

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése email címen lehet, szakmai önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő