www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.03.24.
Hirdetés azonosító: 795074
lejárt
Tech People FEJLÉC

Feladat:

Subsystem-Integration fejlesztési feladatok elvégzése csapatban
C# .Net (4.0) használatával

Elvárások:
- Gyakorlati tapasztalatok interfész fejlesztésben, perifériák csatlakoztatásában
- C# fejlesztési tapasztalat (min 2-3 év)
- felsőfokú német nyelvtudás (mindennapi aktív használat)
- angol dokumentáció szintű ismerete
- felsőfokú szakmai végzettség
- nyitott, megbízható személyiség

Lehetőség:
- innovatív,  stabil környezetben hosszú távú projektlehetőség
- jól szervezett csapat
- szakmai fejlődési lehetőség

Előny:
- tűzjelző rendszer, betörésjelző rendszerek ismerete
- Multi-Threading és GUI tapasztalat
- WPF tapasztalat

Start: asap (1 hónap felmondási idő nem okoz gondot)
Fizetés: versenyképes óradíjak vagy alkalmazotti pozíció
Projekt hossza: több éves
Munkavégzés helye: Bécs

Kérem, küldje el mihamarabb részletes, német nyelvű szakmai önéletrajzát word fromátumban fényképpel!

További kérdése esetén várjuk érdeklődését telefonon is: +36-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld