www.cvonline.hu

C++, Qt, MSVC desktop fejlesztő

Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1080750

3D nyomtatási technológiák fejlesztésével és gyártásával foglalkozó budapesti cég C++, Qt, MSVC desktop fejlesztő szakembert keres.
Feladatok:

  • 6-8 fős szoftverfejlesztői csapatban feladatok végrehajtása
  • Részvétel 3D nyomtató szoftvereinek fejlesztésében
  • Részvétel MESH/3D modell feldolgozó alkalmazások fejlesztésében
  • Részvétel grafikus kártya (GPU) programozásában (OpenGL/GLSL ismeret)

Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (mérnöki, informatikus, programozó matematikus)
  • 3 év C++ és Qt programozás terén szerzett szakmai tapasztalat
  • 2D-3D vizualizációs tapasztalatok
  • Önállóság és gyors tanulási készség
  • Agilitás
  • Jó alkalmazkodó készség

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Érdekes projektek a 3D nyomtatás témaköréből
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatal, dinamikus csapat, családias légkör
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Változatos, színvonalas szakmai feladatok

Előnyök:
  • GUI tervezés és fejlesztés
  • Szoftvertervezésben szerzett tapasztalat
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (C, PHP, JavaScript, MySQL stb.)
  • iPhone-, Android programozási ismeretek
  • Mac vagy Linux ismeret
  • Hibakövető és verziókezelési eszközök ismerete (GIT)

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben érdekli / érdekel a lehetőség, abban az esetben a megadott email címre kérjük a magyar és az angol nyelvű önéletrajzot!

Egyéb információk:
Szükséges nyelvtudás Kommunikációképes angol nyelvtudás Heti óraszám 40 óra Munkavégzés helye Budapest, 4. kerület

Kategória
IT / Informatika
Régió