www.cvonline.hu

C++ (Qt) \ Backend || Frontend Programozó

  • A hirdetés 289 napja lejárt

Rendkívül dinamikusan fejlődő cégünk újabb projektjéhez keresünk kollégákat a megújult Budapesti irodánkba.
Elvárások :

  • Magas szintű C++ programozói tudás és gyakorlat
  • QT Framework és UI ismeret

Feladatok :
Egy nemzetközi mobiltelefon szerviz és teszttelő szoftver fejlesztésében kell részt venni, annak a napi szintű fejlesztését ellátni.

  • Szoftver funkciók implementálása, folyamatos aktualizálása
  • Programkód dokumentálása, karbantartása
  • Részvétel a tervezési és specifikációs folyamatokban
  • Mobil app fejlesztése (is)
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, igények egyeztetése

Előny :

  • Adatbázis kezelési ismeretek
  • Android, iOs, Windows phone fejlesztői tapasztalat
  • C#, SQL, ARM ismerete

Amit kínálunk :

  • Hosszú távú, stabil munkahely, akár suli mellett is (értelmes kereteken belül)
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Innovatív, fiatalos csapatban zajló munkavégzés
  • Folyamatos technológiai- és tudásbeli fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedően kellemes, nem irodaházi munkakörnyezet (Google, Facebook jellegű iroda)
  • Rugalmas munkaidő beosztási lehetőség
  • Céges telefon korlátlan beszélgetéssel, internettel
  • Céges korszerű notebook
  • Egyéb juttatások (All You Can Move „L” kártya, utazási költségtérítés)
  • Éves színvonalas csapatépítők
  • 13. havi fizetés
  • Azonnali kezdési lehetőség

Munkaidő:
Hétfő - Péntek: 10:00 - 18:00

Munkavégzés helye:

Budapest XIX. Hunyadi utca 6. (a munkahely busszal/vonattal/autóval egyszerűen megközelíthető)

Fizetés:

Nettó 220.000 - 350.000 Ft

Elérhetőség:

Atlas Soft Kft.
Csatádi János
+36706388880

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő