www.cvonline.hu

C++ (Qt) \ Backend || Frontend Programozó

  • A hirdetés 420 napja lejárt

Rendkívül dinamikusan fejlődő cégünk újabb projektjéhez keresünk kollégákat a megújult Budapesti irodánkba.

Elvárások :

  • Magas szintű C++ programozói tudás és gyakorlat
  • QT Framework és UI ismeret

Feladatok :

Egy nemzetközi szervízszolgáltatásokat kínáló angol cég megbízásából induló komplex nyilvántartó és ellenőrző szoftver fejlesztéséhez keresünk olyan kreatív munkatársakat, akik képesek tartani a tempót a folyamatos és rohamos technológiai fejlődéssel.

  • Szoftver funkciók implementálása, folyamatos aktualizálása
  • Programkód dokumentálása, karbantartása
  • Részvétel a tervezési és specifikációs folyamatokban

Előny :

  • Adatbázis kezelési ismeretek
  • Android fejlesztői tapasztalat
  • C#, SQL, ARM ismerete

Amit kínálunk :

  • Versenyképes fizetés főállásban
  • Fiatalos csapat, kiemelkedő színvonalú irodai környezetben
  • Legújabb technológiák, eszközök alkalmazása a bevezetés pillanatától
  • Rendkívül jó fejlődési lehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség

Ennyi mindent várunk el, de mit kínálunk cserébe?

  • Hosszú távú, stabil munkahely, akár suli mellett is
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Innovatív csapatban zajló munkavégzés
  • Folyamatos technológiai- és tudásbeli fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedően kellemes, nem irodaházi munkakörnyezet (Google, Facebook jelleg)
  • Rugalmas munkaidő beosztási lehetőség
  • Céges telefon korlátlan beszélgetéssel, internettel
  • Céges korszerű notebook

Fizetés:

220.000 - 350.000 Ft

Munkavégzés helye:

Budapest, XIX. Hunyadi utca 6. (busszal/vonattal/autóval egyszerűen megközelíthető)

Munkaidő:

Hétfő - Péntek: 09:00 - 18:00

Elérhetőség:

Atlas Soft Kft.

Csatádi János

Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő