www.cvonline.hu
C++ programozó (Referenciaszám: PJ4104)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.04.
Jelentkezési határidő: 2016.07.06.
Hirdetés azonosító: 999819
lejárt

Innovatív, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező partnercégünk virtual reality szoftver fejlesztésével foglalkozó csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

C/C++ fejlesztő - Budapest

Feladatok:
- Ergonómiai és műszaki verifikációs virtual reality szoftver megalkotásában való részvétel
- Meglevő modulok továbbfejlesztése, javítása
- Új programrészek fejlesztése (alaposztályok, hálózati kommunikáció, render engine, fizikai engine, user interface, stb.)
- Kapcsolódó kutatások elvégzése
- Legfrissebb technikák alkalmazása

Elvárások:
- C és C++ nyelv magas szintű ismerete
- Jó algoritmikus gondolkodás
- Matematikai affinitás
- Legalább alapszintű angol nyelvtudás

- Önálló problémamegoldó képesség
- Kreativitás és elhivatottság
- Csapatmunkára való nyitottság

Előnyt jelent:
- Qt keretrendszer ismerete
- Visual Studio ismerete
- bullet vagy más fizikai engine ismerete

- 3D-s fejlesztői tapasztalat

Amit partnercégünk kínál:
- Innovatív, profi csapat
- Kihívást jelentő, valóban érdekes feladatok
- Kellemes munkakörnyezet, jó hangulat
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes jövedelem

Kérjük, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítésemre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió