www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1086729
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

TAPASZTALT C# FEJLESZTŐ - TÖRÖKBÁLINT (KF16-70)

Feladatok:
  • ügyfeleknél, nemzetközi projekteknél, társ osztályoknál felmerülő üzleti igények felmérése, beosztása, lekommunikálása
  • az ügyfél igényeknek megfelelő megoldás kidolgozása
  • részvétel a cég fejlesztési projektjeiben
  • a cég informatikai rendszerének karbantartása, fejlesztése, hibák elhárítása
  • programok, programmodulok fejlesztése
  • tesztelés
  • a fejlesztés dokumentálása
  • együttműködés a kollégákkal
  • napi általános rendszergazdai feladatok ellátása
  • a szolgáltatások folyamatos fejlesztése, optimalizálása, javaslattételek további fejlesztésekre

Elvárások:
  • programozási nyelv, -ek ismerete (C#, MsSql, .net, mvc)
  • rendszerépítési tapasztalat
  • minimum középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
  • programozói vagy informatika szakon szerzett főiskolai, egyetemi diploma
  • szoftverfejlesztői gyakorlat
  • versenyszférában szerzett munkatapasztalat
  • logikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:
  • fiatalos hangulatú munkahely
  • kellemes munkakörnyezet, könnyen megközelíthető munkahely
  • versenyképes fizetés
  • szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • hosszútávú karrier lehetőség.

Munkavégzés helye: Törökbálint
Munkaidő: rugalmas munkavégzés
Kezdés: Azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja fényképes angol és/vagy magyar Word formátumú önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC