www.cvonline.hu

C++ Programfejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.11.11.
Hirdetés azonosító: 862748

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk a világ egyik vezető szoftverfejlesztő cége a számítógépes tervezés AEC (építészet-épületgépészet-kivitelezés) ágazatában. C++ Programfejlesztő pozícióba keresünk munkatársakat a számukra.

Feladatok:

- Geometriai algoritmusok mentén való fejlesztés
- Párhuzamos folyamatok illetve elosztott rendszerek többszálú programozása
- Két- és három- dimenziós megjelenítés fejlesztése
- CAD rendszerek logikai kapcsolatainak fejlesztése
- Virtuális épületmodell objektumorientált adatszerkezetének (C++) leírása, kezelése
- API fejlesztése
- Algoritmus optimalizálás
- Windows és OSX rendszerekben felhasználói felület fejlesztése
- Mobil alkalmazások fejlesztése (iOS, Android)
- Közös munka külső fejlesztőkkel
- Alkalmazás, vagy szoftver fejlesztésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Elvárások:

- Magas szintű C++ vagy más OOP ismeret
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Alapszintű angol nyelvtudás (dokumentáció olvasás, illetve írása angol nyelven)
- Kreativitás és proaktivitás
- Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés

Amit kínálunk:

- Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
- Jó csapat
- Innovatív és dinamikus környezet
- Vonzó kompenzációs csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a