Dinamikusan fejlődő stabil hátterű hazai és nemzetközi szoftverfejlesztő cégek részére keresünk munkatársakat

C# (.NET) FEJLESZTŐ (JUNIOR ÉS SENIOR)

(HF 11-7585)

pozícióba

Budapestre.

Feladat

  • Pénzügyi informatikai szoftverfejlesztő cég saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerének (ERP) fejlesztése,

VAGY

  • C# alapú távközlési kommunikációs rendszerek fejlesztése Linux környezetben,
  • Érdekes változatos projektek,
  • Projektcsapatokban való aktív részvétel.

Elvárások

  • Tapasztalat C# (.NET) programozás terén (Pályakezdők és tapasztalt szakértők jelentkezését is várjuk!),
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség/tanulmányok.

Amit kínálunk

  • Érdemi fejlesztő munka, nem szellemi segédmunka,
  • Fiatalos, jó hangulatú munkakörnyezet,
  • Szakmai megbecsülés, előrelépési lehetőség, kiemelt jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7585” –ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése